Personal yoga & privéles in Alphen aan den Rijn

1-op-1 begeleiding voor jouw doelen

Zoek je persoonlijke aandacht en een les die 100% op jou is afgestemd? Bij Elke dag yoga in Alphen aan den Rijn bieden we personal yoga: privélessen op jouw tempo.

Waarom kiezen voor Personal Yoga?

Samen met de docent werk je aan wat jij nodig hebt. Door de intensieve begeleiding boek je sneller resultaat. Het is de ideale oplossing als je:

  • Een blessure hebt: We passen houdingen aan voor veilig herstel (bijv. bij rug- of nekklachten).

  • Drempelvrees hebt: Start rustig in een veilige 1-op-1 setting voordat je naar de groepsles gaat.

  • Specifieke doelen hebt: Wil je de techniek van de houdingen verfijnen? Of zoek je diepere rust en ontspanning? Wij maken een plan op maat.

  • Geen tijd hebt: Jouw agenda bepaalt het moment.

Waar en met wie?

De lessen vinden plaats in onze sfeervolle studio of bij jou thuis. Je kunt ook een ‘Duo-les’ boeken samen met een partner of vriend(in).

Tarieven & kennismaken

Benieuwd wat we voor jou kunnen doen? Bekijk de tarieven of neem contact op voor een intake.

Heb je vragen, wil je meer informatie of advies?

We zijn een klein team en werken hard om beschikbaar te zijn voor informatie en vragen. Veel antwoorden zijn te vinden op de veelgestelde vragen pagina.

Als je het antwoord niet kunt vinden, of een meer specifieke vraag hebt neem dan contact met ons op via mail of whatapp, dat is de snelste methode.

Klik hier om een email sturen of hier voor whatsapp. Liever persoonlijk advies? Je kunt ook bellen, 0172 – 499 522. Omdat we vaak lesgeven zijn we niet altijd in de gelegenheid de telefoon aan te nemen, laat dan je gegevens achter zodat we je terug kunnen bellen. Mail of whatsapp heeft de voorkeur.

We helpen je graag!